MURU NIITMINE

Ilusa muru saladuseks on tihe hooldus!

Et muru ilus püsiks, tuleks seda tihedalt niita.
Niidumeister soovitab muru niita vähemalt kord nädalas, see tagab muru tiheduse ja ühtlase kasvu.
Vastavalt soovile niidame kas kogumise või multšimisega.
Tehnika
Niitmiseks kasutatav tehnika on alati hooldatud. See tähendab, et terad on teritatud ja tehnika üldine seisukord kontrollitud, et poleks ohtu kahjustada niidetavat muru.
Millist muru niidame ja millised tööd teostame lisaks niitmisele?
Meie hinnakiri kehtib kuni 15 cm kõrgusele (kogumisega niites kuni 10 cm), tasasele murule kus ei ole järske kallakuid ega astmeid. Aiaääred puhastame trimmeriga. Peale niitmist koristame alati teedele või platsidele lennanud rohulibled.
Kui soovite, et niidaksime kõrgemat heina, teeme Teile ka selle töö teostamiseks soodsa pakkumise.                                                                                                                                                        Murul või muruga piirnevatel aladel parkivatele sõidukite kahjustuste vältimiseks, jätame ümber nende vähemalt 2 meetrise ohutustsooni (niitmata ala), kuna lähemalt niites on oht sõidukit kahjustada väga suur.
Tööde teostamise aeg
Tööde teostamise ajad lepime kliendiga eelnevalt kokku, et võimalikult vähe häirida Teid ja Teie naabreid. 
Niidutöid teostame tööpäevadel 8:00 – 22:00. Kokkuleppel oleme valmis niitma ka nädalavahetustel.
Kuna niidutööd sõltuvad väga suures osas ilmast, siis saju korral me ei niida, kuna ei suuda tagada niidetava muru kvaliteeti.
Tasumine
Tööde eest on võimalik tasuda nii ettemaksena kui ka peale töid esitatava arve alusel. Täpsema tasumise korra lepime iga kliendiga personaalselt kokku.
Pretensioonid niitmise kvaliteedi suhtes palume esitada 2 päeva jooksul, peale niitmist. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata!

Niidumeister pakub kvaliteetset teenust mõistliku hinnaga!