top of page

Muru niitmine

Soovitame kasvuperioodil muru niita vähemalt kord nädalas, see tagab tiheda umbrohuvaba muru.

muruniiduk

Muru hooldamine on tegelikult lihtne, vaja läheb ainult õigeid masinaid, natuke füüsilist jõudu ja aega.

Kui masinate hankimise ja kasutamisega saavad inimesed enamasti ise hakkama, siis tihti saab probleemiks aja puudumine. Keskmise 1000-1500 m2 muruplatsi niitmiseks, kulub koduste vahenditega tavaliselt ~2 tundi. Kui on palju nurkasid, kuhu niidukiga ligi ei pääse, siis võib lisaks nende trimmerdamine võtta aega veel 1 tunni. Arvestades, et kasvuperioodil tuleks niita iga nädal, teeb see nädalas umbes 3 tundi. Suuremate murualade puhul on ajakulu veelgi suurem. 

Alati on võimalus investeerida ka robotniidukisse suurem summa, aga sel juhul peab ikkagi arvestama, et robot ei niida ääri ja kitsaid nurkasid ja vajadus trimmerdada ikkagi alles.

Meie pakutav teenus on murevaba, tuleme oma tehnikaga, niidame muru ja trimmerdame ääred. Pärast niitmist puhastame kiviplatsid ja pandused niitest. Te ei pea muretsema, kas niiduki terad on piisavalt teravad või kas niiduk kevadel üldse käivitub, pärast pikemat talvist seismist. 

Meie kasutav tehnika on alati hooldatud!

See tähendab, et terad on teritatud ja tehnika üldine seisukord kontrollitud, et poleks ohtu kahjustada niidetavat muru.


Millist muru niidame ja millised tööd teostame lisaks niitmisele?


Meie hinnakiri kehtib kuni 15 cm kõrgusele tasasele murule kus ei ole järske kallakuid ega astmeid. Aiaääred puhastame trimmeriga. Peale niitmist koristame alati teedele või platsidele lennanud rohulibled.
Kui soovite, et niidaksime kallakute või astmetega kinnistut, siis ka see on võimalik, kuid eeldab eelnevat kinnistuga tutvumist.

Samuti oleme valmis niitma kõrgemat heina, teeme Teile ka selle töö teostamiseks soodsa pakkumise.        

 

Hoiame Teie vara.   

   

Niites pole võimalik näha muru sisse ja tihti on kas lapsed visanud sinna kive või on maapind ise need talvel välja lükanud. Muru niitmisel võib niiduki tera minna sellise kivi pihta ja selle niiduki alt välja lennutada. Seetõttu niidame alati suurte akende ääres nii, et niidetav muru lendaks aknast eemale. 

Murul või muruga piirnevatel aladel parkivatele sõidukite kahjustuste vältimiseks, jätame ümber nende vähemalt 2 meetrise ohutustsooni (niitmata ala), kuna lähemalt niites on oht sõidukit kahjustada väga suur.


Tööde teostamise aeg


Tööde teostamise ajad lepime kliendiga eelnevalt kokku, et võimalikult vähe häirida Teid ja Teie naabreid. 
Niidutöid teostame tööpäevadel 8:00 – 22:00. Kokkuleppel oleme valmis niitma ka nädalavahetustel.
Kuna niidutööd sõltuvad väga suures osas ilmast, siis saju korral me üldiselt ei niida, kuna ei suuda tagada niidetava muru kvaliteeti.


Tööde kvaliteet


Meie suurim soov on tagada oma teenustele ühtlane kvaliteet ja klientidele rahulolu. Kuid ka parimad eksivad teinekord.

Ära karda anda tagasisidet, kui pole tehtud tööga rahul. 

Nii saame teada puudustest ja vigadest oma töös, ning tõsta oma teenuse kvaliteeti veelgi kõrgemale.

Pretensioonid niitmise kvaliteedi suhtes palume esitada 2 päeva jooksul, peale niitmist. Hilisemaid pretensioone ei ole kahjuks võimalik rahuldada!

Pakume kvaliteetset teenust mõistliku hinnaga!

bottom of page